Kabina operatora i ekran akustyczny linii przekrawacza papieru

Kabina operatora i nowe ekrany akustyczne dla linii przekrawacza papieru w Arctic-Paper!

Kostrzyńska fabryka papieru dokonała przy udziale Ergo-System poprawy warunków pracy w hali przekrawacza papieru. Modernizacji zostały poddane istniejące ekrany akustyczne oraz gniazdo zostało doposażone o dwie kabiny dla operatorów linii produkcyjnej. Nowe ekrany dźwiękoizolacyjne, wykonane z najlepszych materiałów akustycznych zastąpiły stare wykonane z płyty poliwęglanowej o bardzo niskiej pochłanialności dźwięku. Przeprowadzona inwestycja w znaczący sposób.

By: admin
In: Ekrany dźwiękoizolacyjne, Kabiny dźwiękoizolacyjne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
1
Read MoreRead More
Ekran dźwiękoizolacyjny

Ekran dźwiękoizolacyjny skutecznie ogranicza rozprzestrzenianie się hałasu do środowiska!

  Dobrze zaprojektowany i wykonany z najlepszych materiałów ekran dźwiękoizolacyjny może być bardzo skutecznym rozwiązaniem ograniczającym rozprzestrzenianie się hałasu i jego negatywnego oddziaływania na otaczające środowisko. Przedsiębiorstwa posiadające swoją lokalizację w strefie miejskiej lub na obszarze zabudowanym w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej, bez inwestycji w rozwiązania ograniczające hałas,  prędzej lub później mają kłopoty z ochroną środowiska..

By: admin
In: Ekrany dźwiękoizolacyjne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
1
Read MoreRead More
Zabudowa gniazda silników i pomp ekranem dźwiękoizolacyjnym

W cukrowni znowu ciszej!

Firma Ergo-System zakończyła realizację dla Cukrowni w Środzie Wlkp. szeregu modernizacji polegających na zaprojektowaniu, wykonaniu i montażu ekranów i obudów dźwiękoizolacyjnych dla głośno pracujących urządzeń, emitujących hałas do środowiska. Zaprojektowane ekrany i obudowy dźwiękoizolacyjne ograniczają rozprzestrzenianie się hałasu oraz wysoko podnoszą estetykę miejsc zakładu w miejscu ich zamontowania. Wszystkie obudowy zostały zaprojektowane w taki sposób,.

By: admin
In: Ekrany dźwiękoizolacyjne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
1
Read MoreRead More